HAKKIMIZDA

Geçmişimiz

BMGI, 1999 yılında Amerika’da kuruldu. Başlangıçta Yalın ve Altı Sigma alanlarında faaliyete başlayan şirket, kısa süre içinde alanında dünyadaki en büyük bağımsız servis sağlayıcılardan biri haline geldi.

Lean Methods Group’un bir parçası olan BMGI, bugün 5 kıtaya yayılmış ofisleri ile 30’a yakın ülkede stratejik planlama, iş mükemmelliği, inovasyon, girişimcilik ve değişim yönetimi alanlarında dünya çapında standart kabul edilen eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunuyor.

Yaptıklarımız

Bugüne kadar birçok farklı sektörde çok sayıda işin geleceğini planladık. Geleceğe giden yolu açtık. Şirketlerin yeni ürün ve hizmetler geliştirmelerine yardımcı olduk. Operasyonları daha hızlı, verimli, düşük maliyetli ve çevik hale getirdik. Organizasyonlarda değişim heyecanı yarattık, çalışanlara sürekli gelişim motivasyonu aşıladık.

Deneyim alanlarımız

Hizmet alanlarımız yalnızca özel sektörle sınırlı kalmadı. Kamu kurumları, dernekler ve sivil toplum kuruluşları ile projeler yürüttük, geleceği birlikte planladık.

Eğitim programlarımız

Eğitim programlarımız ile bilgimizi iş ortaklarımıza aktardık. Sayısız iş lideri ve proje yöneticisi yetiştirdik. Dünyanın dört bir tarafında farklı alanlarda çalışan, ama birbiri ile sürekli irtibat halinde olan bir bilgi topluluğu oluşturduk.

Farkımız

Farkı çalışanlarımızla yaratıyoruz. Her birimiz en az 15 yıllık iş tecrübesinden sonra danışmanlık hayatına başladık. İşinizi, hedeflerinizi ve yaşadığınız zorlukları inanın çok iyi biliyoruz. Ama bununla da yetinmiyoruz. Denver’daki merkezimizde geleceğin trendlerini sürekli takip ediyor, kendimizi, bilgimizi ve hizmetlerimizi her geçen gün güncelliyor, geliştiriyoruz.

Varlık sebebimiz

İşimizi seviyoruz. Fark yaratmayı, öğretmeyi, öğrenmeyi, geleceğe doğru atılan cesur bir adımın parçası olmayı seviyoruz.

Her başarılı projeden sonra inancımız daha da pekişiyor: Birlikte her şey mümkün!

© 2018 ● BMGI Turkey ● All rights reserved ● (216) 642 2944 ● bmgiturkey@bmgi.com