İŞ MÜKEMMELLİĞİ

KUSURSUZ SÜREÇLER

Bu büyük hedefe giden yol süreçleri mükemmel hale getirmekten, arka arkaya sayısız problemi çözmekten geçiyor.

Süreçlerinizi hatasız, hızlı, esnek, düşük maliyetli ve yalın hale getirmek istiyorsanız size iyi bir haberimiz var: biz bunun yolunu biliyoruz.

BMGI ile iş mükemmelliği: süreçlerinizde hızlı, somut, kalıcı iyileşme

HİZMETLERİMİZ

Operasyon Verimliliği Danışmanlığı

Süreçlerinizin bir an önce yalın, hatasız, hızlı, düşük maliyetli ve esnek hale gelmesi gibi acil çözüm bekleyen problemleriniz için proje liderliğini üstleniyor, sizinle birlikte çalışarak süreçlerinizde haftalar içinde ölçülebilir iyileşme sağlıyoruz.

İş Mükemmelliği Programı Kurulumu

Şirketinizde Yalın ve Altı Sigma gibi programların yönetim altyapısını kuruyor, programı etkin ve sonuç odaklı biçimde yönetebilmeniz için ihtiyaç duyacağınız tüm araçları size sunuyoruz.

İş Mükemmelliği Yol Haritası

Kısa ve uzun dönemli iş mükemmelliği yol haritanızı oluşturuyor, programı yönetimi, kaynak planlaması, yetkinlik gelişimi ve değişim yönetimi konularında atmanız gereken tüm adımları net biçimde ortaya koyuyoruz.

Program Değerlendirmesi

Yalın veya Altı Sigma gibi mevcut iş mükemmelliği programlarınızın altı ayrı kategoride değerlendirmesini yapıyor, programınızı güçlendirip geleceğe hazırlamanız için yapmanız gerekenleri ortaya koyuyoruz.

Proje Havuzu Kurulumu

Stratejik hedeflerinize ulaşmanız için atmanız gereken tüm adımları somut proje konuları haline getiriyor gelecek ile bugün arasında hiç olmadığı kadar net bir köprü kuruyoruz. Kısa ve uzun dönemli proje havuzunuzu oluşturuyor stratejik hedefler çerçevesinde proje başlıklarınızı kategorize ediyor, doğru problemi doğru yöntem ile (DMAIC, DFSS, D4, SCORE gibi) eşleştiriyor, takvimlendiriyor, ön çalışmaları tamamlıyor ve projelerinizi başlamaya hazır hale getiriyoruz.

Eğitimler, Atölye Çalışmaları, Seminerler

Dünya standartlarındaki gelişim programlarımız ile çalışanlarınızı hem analitik araçlara hem de değişim yönetimi tekniklerine hakim birer proje lideri haline getiriyor, sizi mümkün olan en kısa sürede kendi içi kaynakları ile kendisini sürekli geliştirebilen bir organizasyon haline getiriyoruz.

 

FARKIMIZ

1

KANITLANMIŞ YOL HARİTASI

Elimizde farklı ülkelerde, farklı sektörlerde, farklı ölçeklerdeki organizasyonlarda denenmiş ve kendini defalarca kanıtlamış bir yol haritası var.

© 2018 ● BMGI Turkey ● All rights reserved ● (216) 642 2944 ● bmgiturkey@bmgi.com